Nikon heeft haar nieuwste twee Fullframe systeemcamera’s aangekondigd, de Nikon Z6 II en Nikon Z7 II!
Nikon Z6 II body:
Nikon Z6 II body + FTZ Adapter:
Nikon Z6 II + 24-70mm:
Nikon Z6 II + 24-70mm + FTZ Adapter:
Nikon Z6 II + 24-200mm:
Nikon Z6 II + 24-200mm + FTZ Adapter:
Nikon MB-N11 battery grip voor Z6 II / Z7 II:
|
€ 2.199,-
€ 2.349,-
€ 2.799,-
€ 2.949,-
€ 2.999,-
€ 3.149,-
€ 399,-
|
Een overzicht van de belangrijkste punten:
Beide modellen hebben twee Expeed 6 processors voor meer rekenkracht en een grotere buffer.
Beide modellen hebben naast een XQD/CFExpress kaartslot ook een UHS-II SD-kaartslot voor gebruik van twee kaarttypes.
De Z7 II kan 10 beelden per seconde fotograferen, de Z6 II haalt 14 beelden per seconde.
De Dual Expeed 6 processors vergroten de buffer; zo kan de Z7 II 3x zo veel beelden in de buffer opslaan als de Z7.
Beide modellen bieden nu “Eye” en “Animal Detection” autofocus ook tijdens video filmen.
Beide modellen filmen nu 4K kwaliteit met 60 beelden per seconde.
Voor deze modellen komt een nieuwe battery grip uit, de MB-N11, die ook in verticale stand bedieningsknoppen heeft en de mogelijkheid om één batterij te verwisselen tijdens het fotograferen/filmen.
Beide modellen kunnen worden opgeladen met USB-C, en USB-C als stroomvoorziening gebruiken tijdens gebruik van de camera.
De Nikon Z6 II wordt verwacht in november 2020, de Nikon Z7 II in december 2020. De battery grip MB-N11 wordt naar verwachting leverbaar in november 2020.
Dit bericht is geplaatst in
Website. Bookmark de
permalink.